Call now İletişim
Car icon Şarj İstasyonları
To top Yukarı

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1. Aracımı nasıl şarj edebilirim?
  Aracınızı Turuncu AC şarj istasyonlarında kendinizin veya şarj istasyonunda yer alan kabloları kullanarak, DC şarj istasyonlarında ise cihazın üzerindeki şarj kablolarını kullanarak şarj edebilirsiniz. Turuncu'nun halka açık şarj istasyonlarında aracınızı şarj edebilmek için; Turuncu mobil uygulamasını indirmeniz ya da Turuncu kartınızın olması yeterlidir.
 • 2. Aracımı nerede şarj edebilirim?
  Aracınızı mobil uygulamada "Harita" menüsünde yer alan halka açık şarj istasyonlarından şarj edebilirsiniz. Web sitemizde de "Şarj Noktaları" menüsünden istasyon listemizi görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca evinize ya da iş yerinize özel kullanım için şarj ünitesi kurulumu yaptırmak istiyorsanız, mobil uygulamadaki "Bize Ulaşın" formunu ya da web sitemizdeki hizmetler sayfasında yer alan formu doldurarak başvuruda bulunabilirsiniz.
 • 1. Üye olmam için ne yapmam gerekir?
  Üye olmanız için herhangi bir ön koşul bulunmamaktadır ve üyelik tamamen ücretsizdir. Turuncu Mobil uygulaması üzerinden cep telefonu numaranız ile dünyanın dört bir yanından üye olabilirsiniz.
 • 2. Nasıl üye olabilirim?
  Turuncu mobil uygulamasını indirip yönlendirmeleri takip ederek üyelik işlemini tamamlayabilirsiniz.
 • 1. Fiyat tarifesi nasıl hesaplanmaktadır?
  Üye olmanız için herhangi bir ön koşul bulunmamaktadır ve üyelik tamamen ücretsizdir. Turuncu Mobil uygulaması üzerinden cep telefonu numaranız ile dünyanın dört bir yanından üye olabilirsiniz.
 • 2. Şarj işlemi için ödemeyi nasıl ve nereden yapacağım?
  Ödemenizi uygulama üzerinden kredi kartı bilginizi ekleyerek kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Şarj işlemi bittikten sonra ücretlendirmeniz, mobil uygulamada fiyatlandırma sekmesinde ve sitemizde sağ alanda bulunan Fiyatlar sayfasında belirtildiği şekilde hesaplanıp kartınızdan tahsil edilecektir. Kart bilgileriniz güvenli ödeme sistemleri ile güvence altında olup başka bir kurum ya da kuruluşla paylaşılmamaktadır.
 • 1. Evime /iş yerime kendi özel kullanımım için şarj istasyonu kurdurabilir miyim?
  Ev veya iş yerinize kendi kullanımıza özel şarj istasyonu satın alabilir ya da kurulum talebinde bulunabilirsiniz. Ev ve iş yerleri için özel olarak sunduğumuz hizmetlerimizin detaylarına Hizmetler sayfasından ulaşabilirsiniz. Formu doldurduktan sonra sizinle iletişime geçilip keşif için yönlendirilme yapılacaktır. Yapılan teknik incelemelerden sonra ihtiyacınıza yönelik en uygun çözüm tarafınıza sunulacaktır.
 • 2. Elektrikli araç şarj istasyonu kurabilir miyim?/ işletebilir miyim?
  Turuncu ile yapacağınız iş ortaklığı sayesinde işletmenize kurduracağınız şarj istasyonu ile gelir elde edebilirsiniz. İş ortaklığı ile ilgili detaylı bilgiye Hizmetler sayfasından ulaşabilir, başvuru için formu doldurabilirsiniz. Teknik ekibimizin yapacağı keşif sonrasında tesisinize en uygun cihazın kurulumu gerçekleştirilecektir.
Close popup button

We will call you

Please leave your contact information

Close popup button

Order test drive

Please leave your contact information

Hazır mısınız?

Merak ettikleriniz varsa "sorular" köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Hazırsanız iletişime geçmek için aşağıdaki bağlantıdan hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz!